« Tagasi

Sandra Jõgeva kohtub Põlva, Misso ja Võru lugejatega

Auhinnatud dokumentaalfilmi "Armastus …" sünnist pajatava filmipäeviku "Avalikud ja salajased märkmed" avaldanud Sandra Jõgeva kohtub veebruaris Põlva, Võru ja Misso lugejatega.

Betti Alveri auhinna laureaat Sandra Jõgeva tutvustab oma uut raamatut, dokumentaalfilmi "Armastus ..." tegemise ajal peetud päevikut "Avalikud ja salajased märkmed".

Sandra Jõgeva on suutnud oma filmi keerulise elusaatusega peategelasi kirjeldada suure empaatiavõime, soojuse ja hukkamõistuta. Lugeja ees rullub lahti heast perekonnast pärit andeka kunstiüliõpilase allakäiguspiraal, pikitud joomasööstude ja vägivallaga. See on lugu kunstist, alkoholist, armastusest ja selle luhtumisest.

Jõuline, kaasahaarav ja vahetu filmipäevik jälgib ühtlasi Sandra Jõgeva režissööriks kasvamise teekonda ning pakub põnevaid pilguheite kolme kirjutamise aasta jooksul Tallinnas ja kaugemalgi kihanud kultuuriellu.

Sandra Jõgevaga saab kohtuda 13. veebruaril 2019 kell 18.00 Põlva Keskraamatukogus, 14. veebruaril kell 16.00 Misso raamatukogus ja 15. veebruaril kell 14.00 Võrumaa Keskraamatukogus.


Allikas: OÜ Kirjastus Koobakene