« Tagasi

SA Põlvamaa Arenduskeskus kutsub mittetulundusühinguid koolitusele

SA Põlvamaa Arenduskeskus kutsub mittetulundusühinguid, kes soovivad ühingu omatulu teenimiseks leida uusi ideid või edasi arendada olemasolevaid, 5. aprillil õppereisile Põltsamaale ja 6. aprillil Jaago Käsitöötallu koolitusele.   

Õppereisil külastame Luke mõisa, Kamari Haridusseltsi, Põltsamaa lossis asuvat MTÜ Trollitralli, lisaks kohtume mittetulundusühinguga alustanud ning iseendale tööandjaks saanud Katre Arulaga, päeva lõpus külastame Pajusi külaseltsi. 

Järgmisel päeval, 6. aprillil toimub koolitus Jaago Käsitöötalus. Koolituse käigus võetakse läbi põhilised teemad toote või teenuse arendamiseks: olulisemad tööriistad oma toote/teenuse väljaarendamisel (toode/teenus, hinnakujundus, turustuskanalid, müügiedendus s.h reklaam, avalikud suhted, otseturundus jne), sotsiaalmeediaturundus.

Päev keskendub praktikale (oma toote või teenuse idee arendamine) ning annab ülevaate eelkõige sellest, mida saab väike organisatsioon enda nähtavuse ja käibe suurendamiseks teha piiratud ressursside tingimustes (vähe inimesi, vähe raha). Praktiliste ülesannete kaudu tehakse läbi ka hinnaarvestus. Muu hulgas räägitakse ka intellektuaalsest omandist, vabavaralistest veebivõimalustest turunduses, paeluvatest tootefotodest ja veebiturvalisusest.

Mõlemal päeval toimub väljasõit 8.30 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse parklast ühise bussiga. 

Õppereis ja koolitus on osalejale tasuta.

Registreerimiseks täida ankeet hiljemalt 15. märtsiks. Enne õppereisi ja koolitust peab ühing tegema ka kodutöö, mille saadame pärast registreerimist. Nendele ühingutele, kes soovivad oma äriplaani põhjalikumalt läbi mõelda ja kirja panna, korraldame mais osalejatele sobival ajal praktilise töötoa äriplaani koostamiseks. 

Projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Lisainfo:
Kaisa Tammoja
Mittetulundusühingute konsultant
SA Põlvamaa Arenduskeskus

Tel: 510 9433
E-post: kaisa.tammoja@polvamaa.ee