« Tagasi

Koolitus: tarbijakeskne tootearendus puiduettevõttes

Kutsume täienduskoolitusele kaasaegsest tootearendusest, tehnoloogiatest ja disaini juhtimisest.

Koolitus toimub 7.-14. detsember 2017 Võrumaa Kutsehariduskeskuses -  üleriigilises puidutöötlemise ja mööblitootmise komptentsikeskuses Tsenter.

Koolitusele on oodatud ettevõtete meeskonnad ja kõik töötajad ning huvilised, kes vajavad täiendavaid teadmisi ja oskusi tootearendusest. Ühest ettevõttest võib osaleda mitu töötajat. Täienduskoolitus on osalejatele tasuta. Koolituse läbinutele omistatakse tunnistus.

KAVA
7. detsember
Koolitaja:  Raul Erdel, tootedisainer
10.00 – 13.15  Disain tootearenduses ja ettevõttes. Miks disain on vajalik ja kasulik?
13.45 – 18.30  Ettevõtte konkurentsieelise ja lisandväärtuse loomine
8. detsember
8.30 – 11.45 Tarbijakeskse tootearendusega alustamine ettevõttes
12.15 – 17.00 Disaini juhtimine ettevõttes
13. detsember
Koolitaja:  Kalev Kaarna, Võrumaa Kutsehariduskeskus, PMKK juhataja ja Tsentri meeskond
10.00 – 13.15 Demonstreerime kaasaegseid tehnoloogiaid tootearenduses (kombineerime pinnatrükki, 3D skaneerimist, CNC tehnoloogiaid ja lasergraveerimist).
13.45 – 18.30 Prototüübile tarbijatelt tagasiside saamine: kuidas saada võimalikult kiirelt teada, kas toode tarbijale meeldib ja mis hinda nad on valmis selle eest maksma.? Kuidas leida aega ja raha, et lõpptarbijalt küsida, miks ta ostab või ei osta minu toodet? Miks edasimüüjad ei oska alati anda õiget tagasisidet?
  * 14 – 16  on võimalik tutvuda tootmisjuhtimise tarkvaraga ProdMaster (Usesoft:
www. prodmaster.ee)
14. detsember
8.30 – 11.45  Trendid mööbli- ja puidusektoris: Kus on uued kasvuvõimalused ja kuidas Eesti ettevõtted neid võimalusi ära kasutada saaksid?
12.15 – 17.00  Võimalused konkurentidest eristumiseks läbi tootearenduse: Mida soovitavad kogenud Taani disainerid Attention Groupist?  Kuidas leida uute edukate toodete ideid? Kuidas eristuda konkurentidest, kui kasutad ainult vahendajaid ja lõpptarbijat otse ei teeninda?
Kuidas eristuda konkurentidest kui müüd lõpptarbijale otse?
Kokkuvõte koolitusest ja koolituse lõpetamine

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" raames RKT kursusena.  Koolitus on osalejatele tasuta, koolituse sees on ka kohvipausid. Lõunatada on võimalik Väimela bistroos (koolituspäeva lõunavaheajal).
Majutust on võimalik broneerida  hotellitüüpi õpilaskodus. Info tel 5780 8085.

Registreerumine on avatud 5. detsembrini 2017.

Registreerumine ja info: tel 5690 5389 või e-post terje.kruusalu@vkhk.ee.