« Tagasi

Kagu-Eesti mentorklubi alustab uut hooaega

Mentorklubi on ellu kutsutud, et selles osalevad (alustavad) ettevõtjad oleksid edaspidi oma ettevõtlustegevustes edukamad, enesekindlamad, teadlikumad ja õnnelikumad. Oluline on tegevuse klubiline vorm. Kui kuuleme teiste ettevõtjate kogemustest lähemalt, laiendab see silmaringi, inspireerib ja motiveerib.

Mentorlusprogramm sobib ettevõtjale, kes soovib:

• omandada uusi teadmisi läbi koolituste;
• suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi ja laiendada kontaktvõrgustikku;
• saada ja jagada kogemusi;
• analüüsida koos mentoritega oma ettevõtte väljakutseid, erinevaid vaatenurki ja arvamusi.

Iga  alustav ettevõtja saab endale personaalse mentori, kes on ettevõtjale toeks arenguplaanide elluviimisel ja heaks kontaktiks ettevõtlusalaste teadmiste täiendamisel.

Täpsema mentorlusprogrammi info sh ajakava, koolitajad ja mentorite tutvustused leiad: https://www.polvamaa.ee/et/mentorklubi.

„Selle aasta eripära on kindlasti üle eestiline ühine turundus ja müügipäev. See on koolituspäev kõikidele eri maakondades osalevatele mentiidele, et ettevõtjad saaksid luua kasulike kontakte ning laiendada oma võrgustiku. Samuti on hea meel, et  mentorprogramm on  iga aastaga üha populaarsemaks muutunud ja osatakse hinnata selle väärtust. Viimastel aastatel on programmis osaleda soovijaid olnud rohkem, kui saame vastu võtta," kirjeldas olukorda Põlvamaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Diana Plakso.

Kagu-Eesti mentorklubi tegevusi rahastab Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu. Kohtumised saavad teoks Võrumaa Arenduskeskuse, Põlvamaa Arenduskeskuse ja Valgamaa Arenguagentuuri koostöös.

Foto (Janek Marga): 2018. aasta mentorklubi lõpetamine õppereisiga Ida-Virumaale
 

Lisainfo:
Diana Plakso
Ettevõtluskonsultant
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee