KAGU-EESTI KOGEMUSKLUBI

Kui oled huvitatud oma äri kasvatamisest ja enda arendamisest ettevõtjana ning soovid saada uusi teadmisi ja kogemusi, siis tule ja osale Valga-, Võru- ja Põlvamaa ettevõtjate kogemusklubis.

Kogemusklubi pakub väikeettevõtjatele võimalust suhelda nii  koolitajate kui praktikutega, saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. See on hea võimalus uute kontaktide  saamiseks, laiendada ning arendada suhtevõrgustikku.

Klubiga on oodatud liituma  Põlva-, Võru ja Valgamaa ettevõtted.

Käimasoleval hooajal on kavas kolm kahepäevast kohtumist, mille raames toimuvad ka koolitused hinnatud praktikute  poolt.

KAVA

28.-29. märts 2018: Juhtimise varjatud tahud ja nendega toimetulek

Margus Alviste, organisatsioonikonsultant, treener, mentor

Pakume õppe-eesmärkide saavutamiseks põnevaid arutelusid, koolitaja lühiloengut, näiteid, visuaalseid mudeleid ja praktilisi harjutusi

16.-17. mai 2018: Ärimudel

Marko Rillo, juhtimiskonsultant, koolitaja

Mil viisil Sa äri teed? Kuidas leida uusi ideid ja arengusuundi kiirete muutuste tuules?

7.-8. november 2018: Läbirääkimised

Georg Merilo, läbirääkimiste ekspert ja koolitaja

Reaalsete kaasuste lahendamine grupitöödes ja läbirääkimiste simulatsioon voorudes; osaleja kogeb oma plusse, õpib vältima vigade tegemist ja nende tekke põhjuste mehhanisme

Tutvu ka täpsema koolituskavaga!

Osalemine  on tasuta (koolitus, majutus, toitlustus), programm ei kata transpordikulu koolituste toimumiskohta. Registreerimine kuni 12.03.2018.


Lisainfo:
Diana Plakso
ettevõtluskonsultant
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee