« Tagasi

LEADER ühisprojektide koolituspäev

MTÜ Piiriveere Liider korraldab Leader ühisprojektide koolituspäeva 25. oktoobril 2018 Hanikase külakeskuses. Koolituspäeva põhirõhk on meetme 3.1 tutvustamisel – räägime sellest, milliseid projekte võiks esitada ühistegevuse arendamiseks ning mida tuleb projekti ettevalmistamisel silmas pidada.

Lisaks tuletame meelde ka meetme 1 ehk elukeskkonna arendamise projektitõed. Koolitajateks on Teravik OÜ koolitajad Mari Kaisel ja Meel Valk. Ühisprojektide kogemusi jagab Ingrit Kala.

Koolituspäeva teemad:

  • Meede 3.1. ellu viidud ühisprojektide tutvustus (idee, elluviimine, tulemus).
  • Mis on ühisprojekt  ja elukeskkonna arendamise projekt, kuidas projekti planeerida, millele tähelepanu pöörata (sh hindamiskriteeriumid).
  • Taotlusvormi erinevad punktid praktilise laudkonnatööna.
  • Lisade koostamine (hinnapakkumised, hinnapäring/lähteülesanne, ühisprojekti tegevuskava, eelarve, ühiste kavatsuste kokkulepe, projektijuhi CV, ehitusega seotud dokumendid).

Koolitus toimub Hanikase külakeskuse ruumides algusega kell 10.00 kuni orienteeruvalt 15.00. Koolitus sisaldab kohvipausi ja lõunat. Grupi suuruseks planeerime 20 osalejat.

Koolitus on tasuta, kuid vajalik on registreerimine 19. oktoobriks 2018 e-postil piiriveere@piiriveere.ee. Koolitusele registreerumisel palume täpsustada:

  • Kas Teil on varasemaid projektikirjutamise kogemusi? Milliseid?
  • Milline Piiriveere Liidri meede pakub Teile rohkem huvi - meede 1 (elukeskkonna arendamine), meede 3.1 (ühistegevuse arendamine)

Koolitusele ootame ennekõike neid, kes sooviksid piirkondlikku koostööd edendada, kellel on projektiidee juba küpsemas. Koolitusele on hea tulla koos oma meeskonnaliikme või tulevase koostööpartneriga, kellega saab koolituse jooksul projektiidee ühiselt läbi mängida.

Soovi korral küsi lisa telefonil 5818 8890 (Tiiu Marran).

Loe lisaks artiklit: Meede 3.1 – väga hea, kuid vähekasutatud Piiriveere Liideri meede
Tutvu PVLi toetatud meede 3.1 projektinäidetega: http://www.piiriveere.ee/et/uehisprojektid