« Tagasi

Tallinna Rocca Al Mare keskuse ühisel turundusüritusel sai tutvuda kaheksateiskümne Põlvamaa ettevõtte toote ja teenusega

15.-16. novembril toimus Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskuses neljas Põlvamaa ettevõtjate ühisturundusüritus Põlvamaa Päevad Tallinnas. Ühisturundusüritus andis ettevõtjatele võimaluse tutvustada oma tooteid ja teenuseid ning leida uusi kliente Eesti ühes suuremas kaubanduskeskuses. Ühisturundusüritust ilmestas põlvamaine kultuuriprogramm.

Ühisturundusüritusel osalesid Põlvamaa ettevõtjad, kes panid proovile enda müügi- ja turundusoskused tutvustades Põlvamaad kui "rohelist" elukeskkonda. Kahe päeva jooksul tuli müüjatel klientidega suheldes hakkama saada nii soome-, vene- kui ka ka inglisekeelse müügitööga.

Ettevõtjad tutvustasid pealinna rahvale erinevaid soolaseid, vürtsikaid ja magusaid põlvamaiseid maitseid, kosutavaid jooke nii pidupäevaks kui sumedaks talveõhtuks. Käsitööettevõtjate tootevalikust sai tutvuda keraamika, kudumite ja erinevate käsitöököidetega. Lisaks olid esindatud looduskosmeetika ja maheürdid.

Põlvamaa turismiteenuseid esindasid erinevate pakkumistega nii üksikisikutele kui peredele Kagureis OÜ Pesa hotell, Alle-Saija Teatritalu ja Eesti Maanteemuuseum. Lastele pakkusid turismiettevõtjad vaba aja veetmiseks juhendatud meisterdamist ja mängimist mängu "Pesa hotellis". Põlvamaa turismiletilt leidis iga huviline infot maakonna vaatamisväärsuste kohta eesti, vene ja inglise keeles.

Laupäeval tõid kaubanduskeskusesse elevust Mooste Rahvamuusikakooli ansambel ning väikesed lõõtsa- ja kandlemängijad.

"Müügipäevad Tallinnas olid minu jaoks edukad. Loomulikult tuli kauba tutvustamisel olla ise aktiivne, otsides kliendiga kontakti ja huvitavalt oma kaubast rääkida. Arvan, et lisaks heale tootele on väga vajalik väga hea suhtlemisoskus", kirjeldas müügipäevi Vaike Soosaar Kõlleste Garlic OÜst.

"Lisaks Põlvamaa tutvustamisele läbi ettevõtluse oli oluliseks osaks ühisüritusel ettevõtjate omavaheline suhtlemine, teineteise toetamine ja tagasisidestamine. Huvi selliste ühisürituste vastu on suur. Ettevõtjad juba ise pakuvad, milliseid keskusi võiks veel "vallutada"", ütles projektijuht Kristel Koddala.

Põlvamaad esindasid  Rocca Al Mare kaubanduskeskuses 16 ettevõtet ja 2 mittetulundusühingut.

Vaata kokkuvõtteid Põlvamaa Päevadest Tallinnas: https://tinyurl.com/y6muues3

Üritusel osalemist toetas Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks". Ühisturundusüritust Põlvamaa Päevad korraldas Põlvamaa Arenduskeskus.

Foto (Leevi Lillemäe): Põlvamaa Arenduskeskuse esindus kaubanduskeskuse melus


Lisateave:
Kristel Koddala
Ettevõtluse ja noorte projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5886 2207
E-post: kristel.koddala@polvamaa.ee