« Tagasi

Serviti teenis Balti liigas teise järjestikuse võidu

Põlva Serviti käsipallimeeskond jätkas Balti liiga kohtumisi. Laupäeval, 5.septembril  alistati teise vooru kohtumises kodusaalis Mesikäpa hallis põline konkurent HC Kehra Horizon Pulp/Paper tulemusega 26:24 (15:10). Põlva Serviti on võitnud kaks kohtumist ja Eesti klubide arvestuses juhib täiseduga.

Servitiga taasühines Mario Karuse, kes oli abiks ka kohtumises. Treeningutega on ühinenud ka Siivo Sokk. Taasliitumiste põhjuseks on ootamatud vigastatud Raiko Rudissaarel ja Henri Sillastel ning nende positsioonide täiendamise vajadus.

"Ei oskagi kohe mängu kommenteerida. Võit on muidugi hea. Enamik mängust oli meie kontrolli all, võinuks suuremaltki võita, kuid patustasime hirmsa hulga pallikaotustega. Praaki oli rohkem kui kolmapäeval, aga samas saime distantsilt hästi sisse. Tervikuna oli realiseerimine hea," võttis  Kalmer Musting mängu kokku.

Realiseerimine: Mathias Rebane 7, Carl-Eric Uibo, Otto Karl Kont 4, Alfred Timmo, Andris Celminš, Kristjan Muuga, Henri Hiiend, Tõnis Kase 2, Sander Sarapuu 1.

Järgmine Balti liiga kohtumine toimub 26. septembril kui Serviti vastaseks HK Ogre.

Foto (autor Helin Potter): Mathias Rebane (nr 10) oli kohtumises Serviti edukaim väravakütt.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi