« Tagasi

Selgusid Põlvamaa meistrid tennises

25.juulist kuni 4.augustini toimusid Põlva tenniseväljakutel  2019. a Põlvamaa meistrivõistlused tennises.Võistlused korraldas Põlva Tenniseklubiga koostöös Põlva Maakonna Spordiliiduga. Osales kokku 37 mängijat. Võisteldi üksikmängudes ja paarismängudes.

Naisüksikmängu finaalis  võitis Elo Toom 6/2; 6/2  Aleksandra Jermohhinit, 3.koha võitis Marken Helena Härmits.
Meesüksikmängu finaalis alistas väga pingelise mängu järel Imat Lõbu 6/7; 6/4; 6/2 Margus Aderi. 3. Koha võitis Riho Vaikmäe

Segapaarismängus võidutsesid Kristel Lusti/Indrek Talgre, kes finaalis võitsid Elo Toom/Ragner Lõbu  6/2; 6/2.
Meespaarismängus võitsid Riho Vaikmäe/Margus Ader finaalis Priit Kolli/Velmo Narruskbergi  6/0 6/7 6/3, 3. Koha said Ragner Lõbu/Imat Lõbu.
Naispaarismängus said esikoha Marken Helena Härmits/Kristel Lusti, kes olid 6/1 6/1 üle Katrin Härmits / Aleksandra Jermohhinist, 3.koht kuulus Elo Toom/Anete Pavlovile.