« Tagasi

Põlvamaa osaleb turismimessil Tourest

7.-9. veebruaril toimub Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses 29. rahvusvaheline turismimess Tourest. Messile on oodata umbes 500 eksponenti Eestist ja laiast maailmast. „Puhka Eestis" hallis Põlvamaa stendis jagavad oma uudiseid ja lahkesti kutsuvad külla Eesti Maanteemuuseum, Mooste Mõis, Pesa hotell ja Taevaskoja Puhkekeskus. Turismiinfot jagavad Põlvamaa Arenduskeskus ja Põlvamaa Turismiinfokeskus.

Eesti Maanteemuuseum tutvustab Tourest messil oma uut Masinahalli ja näitust "Masinate valitsemine". Messile kaasa tuleb muuseumi BMW. Ainulaadse poolekslõigatud auto-eksponaadi eesmärgiks on näidata, kuidas valitsetakse mehhaanilisi jõude auto mehhanismis. Messikülastaja saab proovida, kuidas oleks olla bemmijuht ja testida oma teadmisi turvavarustuse õigel kasutamisel. Lisaks tutvustab muuseum oma uut hooajanäitust "Rehvilugu".

Pesa hotell räägib Tourestil oma värskenduskuurist - äsja said hotellis trendikama väljanägemise fuajee ja trepikojad. Hotellil on seekord kaasas messi eripakkumine ettevõtetele ja eraisikutele ning Pesa pakkumine on väljas ka Touresti oksjonil.

Põlvamaa Pärl tiitliga pärjatud Taevaskoja Puhkekeskus pakub külastajatele kosutust otse Taevaskojast – Emalätte allikaveega.

Põnevaid pakkumisi tutvustab ka Mooste mõis

Põlvamaa stendis pakutakse külastajatele maitsmiseks Lõuna Pagari tooteid. Kevadiselt rõõmsate lilledega on stendi aidanud kaunistada Räpina Aianduskool.

Hallist Elamused ja Maitsed leiab Põlvas tegutseva kodukohvik Tillu, kes pakub kohapeal küpsetatud saiakesi.

Touresti piletite ja muu lisainfo leiad: https://tourest.ee/est/info-kulastajale/info-kulastajale1/

Seoses Tourestil osalemisega stardib 5. veebruari õhtul Põlvamaa Turism Facebooki lehel Põlvamaa Touresti mäng, milles osalejate vahel loositakse messi viimasel päeval välja väärt auhinnad. Auhinnad on välja pannud Taevaskoja Puhkekeskus, Mooste mõis, Pesa hotell, Eesti Maanteemuuseum.

Põlvamaa osalemist Tourestil koordineerib SA Põlvamaa Arenduskeskus. Messil osalemist rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"  projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".

Foto (Põlvamaa Arenduskeskus): Tourest 2019, Põlvamaa stend


Lisateave:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee