« Tagasi

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Enel Liin andis tänukirja näitleja Raivo Adlasele

6. veebruaril õhtul kogunesid Tartus Vanemuise teatri väikses majas  Raivo Adlase talendi austajad, et vaadata näitleja 80. sünnipäeva auks peetud etendust "Milleks meile Faehlman?".

Etenduse järel loeti juubilarile ette kultuuriminstri Tõnis Lukase õnnitlus, samuti said kõik kokkutulnud anda juubilarile üle oma tervitused ja õnnesoovid. Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esindajana osales üritusel Räpina vallavanem Enel Liin. Räpina valla poolt anti üle tänukiri piirkonna kultuurielu rikastamise eest läbi ajalooliste sündmuste ja lugude.

"Räpina linna ajal pöördus Miia-Kersti Sultsmann tollase linnapea Meelis Mälbergi poole mõttega teha ka Räpina piirkonnas suvelavastusi. Nagu me kõik tänaseks teame, said mõtted teoks," meenutas vallavanem Liin Raivo Adlase nö maaletoomise lugu.

Õnnitlejate hulgas oli ka näitleja Adlase Räpinasse kutsuja Sultsmann, kes oli samuti tulnud juubilari kunagise koostöö eest tänama. Tervitused Mooste Veskiteatri poolt andis edasi Ülo Needo, kes rõõmustas, et juubilar ikka enne Räpinat ka peatuse tegi ja nende teatris ulgumist õpetas.

Hoolimata juba suhteliselt kõrgest vanusest jätkus juubilaril huumorit, mida iga õnnitlejaga jagada. Kõik said imetleda tema suurepärast mälu. Raivo Adlasel oli meeles isegi parvepoiste nimed kümnete aastate tagusest etendusest.

Põlvamaa Omavalitsuste Liit soovib juubilarile jätkuvalt palju tervist ja õnne!

Näitleja Raivo Adlase töödest saab lugeda rohkem:  http://www.vanemuine.ee/people/raivo-adlas/

Foto (Leevi Lillemäe): Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Enel Liin õnnitleb näitleja ja lavastaja Raivo Adlast
 

Lisateave:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee