« Tagasi

Põlvamaa kultuurielu asub juhtima Andres Määr

5. septembril alustas Põlvamaa Arenduskeskuse kultuurispetsialistina tööd Andres Määr, kelle peamiseks ülesandeks on Põlvamaa kultuurielu koordineerimine ja maakondlike kultuurisündmuste korraldamine.

"Olen avatud igakülgseks koostööks ning soovin panustada nii oma teadmisi kui ka energiat Põlvamaa kultuurielu edendamiseks," kinnitas Määr.

"Andres Määr on hästi kursis Põlvamaa kultuurieluga ja seetõttu ta kaua uude ametisse sisselamiseks aega ei vaja ning saab peagi hakata uusi ja huvitavaid ideid ellu viima," rõõmustas Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Lennart Liba.

"Mul on hea meel, et peale haldusreformi ja maavalitsuse tegevuse lõpetamist, ei lõppe maakonnakesksed ja -ülesed tegevused. Üheks selliseks tegevuseks on kindlasti kultuurikorraldus. Meie meeskonnas alustab tööd Andres Määr. Andres on meile tuttav nii tubli ja pikaajalise kultuuritöötajana kui ka selle loojana. Siiski ei saa ainult Andrese õlgadele laduda vastutust meie maakonna kultuuri edendamisel. Siin saame kõik kaasa aidata. Et meie kultuuritegevus oleks mitmekesine ja üritused rahvarohked, siis külastame ja naudime neid ning toetame tegijaid," tõdes Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Enel Liin.

Varem on Andres Määr töötanud Vana-Koiola rahvamaja juhatajana ja muusikaõpetajana Võrus ning Põlvas. Lisaks eelnevale on Andres Määr juhatanud koore, tegelenud heliloominguga ja arranžeerimisega ning  on aktiivselt löönud kaasa näitlejana erinevates etendustes.

Andres Määr on lõpetanud Tallinna Ülikooli kultuurhariduse eriala.

Andres Määri kontaktid:

tel: 528 4859
e-post: andres.maar@polvamaa.ee

Foto (Leevi Lillemäe): Andres Määr esimesel tööpäeval


Lisateave:
Leevi Lillemäe
avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee