« Tagasi

Ökofestival tähistab 15. sünnipäeva

Pühapäeval, 16. augustil leiab Karilatsi Vabaõhumuuseumi murusel pinnal taaskord aset suur omatoodangu laat, kus kvaliteetseid ja ainult Eestis valminud tooteid on pakkumas üle 160 kaupleja.

Lisaks kaubavalikule saab tutvuda Eestimaa Looduse Fondi tegemistega ning proovida vikatiga niitmist. Samuti saab osaleda A-Viimistluse OÜ poolt läbi viidavas savimaalingute töötoas.  

Lastel on võimalus osaleda Pokumaa tegevustes, mängida koos mängujuhiga, sõita Kirsi Ponitalu ponidega ning lasta vibu Kagu Vibuklubi ettenäitamisel.

Juubelihõngulise festivali kultuuriprogrammis astuvad üles rahvatantsurühm Kanepi Kanged, lõbusad tädikesed Mafalda ja Loreida, rahvamuusikud Hanna-Lisette Sellis ja Anette Vaino, Heino Tartes ja Sõbrad, Markus ja Karl-Mattias Juhkam, Mooste Rahvamuusikakooli pilliklubi ja ansambel Kõhukesed.

Täpsema informatsiooni Ökofestivali kogu programmi kohta leiab kodulehelt www.ecofest.ee ja Facebooki lehelt „Ökofestival Põlvamaal".

Ökofestivali korraldab SA Põlvamaa Arenduskeskus. Toetavad Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"  projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".

Foto: Meediasüst
 

Lisateave:
Aivo Ülper
Arendusspetsialist / Põlvamaa PATEE projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5300 8771
E-post: aivo.ylper@polvamaa.ee