« Tagasi

MKMi kutse webinarile: ettevõtluse toetusmeetmete pakett

Järgmine Viljar Lubi live webinar toimub täna, 20.03 kell 15:30. Teemaks täna avaldatud ettevõtluse toetusmeetmete pakett. Teised panelistid on veel selgumisel.

Ühtlasi vabandab MKM, kolmapäeval Zoom webinaril tekkinud tehniliste probleemide pärast. Kuna 500 osaleja piir oli ületatud, ei pääsenud paljud huvilised kuulama. Helisalvestise järelkuulamisega tekkis ka probleeme, mistõttu nad laadisid nüüd selle youtube'i MKMi lehele, link: https://youtu.be/kQOHIkOOOGw

Webinaril osavõtu piirangut ei ole!

Liitu lingil: https://zoom.us/j/519966510?pwd=Q2wyOHE3MU1GbTRacHAxdGFnTGdLQT09

Parool: 653436

Webinar ID: 519 966 510

Kuidas liituda:

1. Enne webinari laadida alla Zoom äpp arvutisse (Zoom Client for meetings): https://zoom.us/download
2. Webinari eel klikkida lingile: https://zoom.us/j/116914917 (Parool: 653436)
3. Kliki "Join the meeting" ning lisa nimi ja email
4. "Terms and conditions" --> kliki "Agree"
5. Kliki nupule "chat" ning saad lisada panelistidele jooksvalt oma küsimusi

Lisaks palun anna meile teada, milline on sinu ettevõtte olukord. Täida veebileheküljel http://www.kriisiabikeskus.ee ankeet, mis koosneb 14 küsimusest ja võib võtta aega keskmiselt 3-5 minutit.

Platvormi kaudu kogutud sisend esitatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja teistele osapooltele, et seda kasutada riikliku abipaketi koostamiseks.

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik esitab esimese vahekokkuvõte tulemustest, mis on kogutud perioodil 18.03-24.03 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile 25. märtsiks.

Ettevõtjatele ja vabaühendustele jääb platvorm avatuks ka pärast seda.

Jätkuvalt pakume tasuta nõustamist ettevõtjatele ja vabaühendustele, selleks võta meiega ühendust: https://www.polvamaa.ee/kontaktid-ja-uldinfo

Kõik nõustamised toimuvad hetkel e-kanalite kaudu.