« Tagasi

Kvaliteedimärgise Põlvamaa Rohelisem Märk III taotlusvooru tähtaeg on 28. august

28. augustil 2020.a on kvaliteedimärgise Põlvamaa „Rohelisem märk" taotluste esitamise tähtaeg. Põlvamaa „Rohelisema märgi" kasutusõigust on oodatud taotlema juriidilised isikud (OÜ, MTÜ, SA jt) ja füüsilisest isikust ettevõtjad.
 
Põlvamaa "Rohelisem märk" on toote või teenuse kvaliteeditähis, millega märgistatakse piirkondlikku päritolu, kõrget kvaliteeti, looduslike materjalide kasutust ning keskkonnasõbralikku tootmist. Märgiga tähistatakse toidukaup ja mahetooteid, loome- ja käsitööd, looduskosmeetikat, ehitus ja viimistlusmaterjale ning teenuseid, mis kannavad edasi Põlvamaa rohelisema elu väärtusi.
 
Kaubamärgi omanik on SA Põlvamaa Arenduskeskus. Võrgustiku tegevusi, taotluste ettevalmistamise konsultatsioone, märkide väljastamist ja tingimustele vastavuse kontrolli koordineerib arenduskeskuse ettevõtluse ja noorte projektijuht Kristel Koddala. 
 
Juhendid, tingimused ja taotluse vormid leiab veebilehel. Taotluse koostamisel pöördu julgelt projektijuhi Kristel Koddala poole. Taotlused esitada aadressile kristel.koddala@polvamaa.ee.
 
 
Lisainfo:
 
Kristel Koddala
ettevõtluse ja noorte projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5886 2207