« Tagasi

Lootose naiskond kostitas Superkarika võitjat väravaga

Laupäeval, 17.aprillil kohtus Põlva Jalgpalliklubi Lootos naiskond Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliiga teise vooru mängus valitseva Superkarika võitja, Tallinna Jalgpalliklubi Kalev naiskonnaga. Mängu 26.minutil viis Kristin Kukli Lootose 1:0 juhtima.

Teisel poolajal panid vanemad ja jõulisemad vastased oma kogemused maksma, võites kohtumise tulemusega 3:1 . Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa (88`.Kristel Kotkas), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (88`.Ketlin Pindis), Ita Lillo (83`.Mae Lillo), Anette-Laureen Linnuste ( 69`.Helene Lumi ), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts ( 83`.Hanna Parv ), Kärt Hüdsi.  Varus: Mae Lillo, Helene Lumi, Hanna Parv, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

Naiskonna järgmine vastane on Jalgpalliklubi Tulevik/Suure-Jaani ühendnaiskond, kellega mängitakse Põlva Lootospargis 24.aprillil.

Fotol (autor Indrek Käo) Loostose naiskonna traditsiooniline jäädvustus enne mängu.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi Lootos