« Tagasi

Lootose naiskond alustas jalgpalli meistrivõistluste mängudega

Laupäeval, 27.märtsil alustas Põlva Jalgpalliklubi Lootos naiskond mängudega 2021. aasta Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliigas.

Avavooru kohtumises võõrustati eelmise hooaja pronksinaiskonda Saku Sportingut. Lootospargis toimunud mängu asusid vastased 13. ja 27.minuti väravatest 2:0 juhtima. Lootose koosseisus tegid meistriliiga debüüdi neli noormängijat. Võru FC Heliosest liitunud Elina Kahar alustas mängu algkoosseisus. Hanna Parv ja Ketlin Pindis sekkusid vahetusest vastavalt 61. ja 82.minutil nagu ka  Lootose noortevõistkonna kasvandik Mae Lillo. 88. ja 90+1 minutil lõid vastased veel kaks väravat, võites kohtumise 4:0.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Ita Lillo, Anette-Laureen Linnuste, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts, Kärt Hüdsi, Mae Lillo, Helene Lumi, Hanna Parv, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

Naiskonna järgmine vastane on JK Tallinna Kalev, kellega mängitakse 17.aprillil Tallinnas.

Fotol (autor Indrek Illus) Põlva JK Lootos 2021. aasta naiste meistriliiga naiskond.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi Lootos