« Tagasi

Serviti alistas Tallinna ja tagas põhiturniiril esikoha

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliigas, Põlva Serviti meeskonnale põhiturniiri viimases kohtumises saavutati Eesti Vabariigi 103. sünnipäeval, 24. veebruaril  Mesikäpa hallis toimunud kohtumises võit  meeskonna Tallinn üle 29:20 (13:8) ning kindlustati sellega põhiturniiril esikoht.

Pidupäeval anti mitmele euromängus osalenud mängijale puhkepäev, s.h Kristjan Muugale ning Carl-Eric Uibole. Seeläbi said mitmed euromängust kõrvale jäänud mängijad võistelda ning vähem mänguaega saanud mängijad vajalikku mänguaega.

Kohtumise esimesed minutid algasid tasavägiselt kuniks vastane jäi hätta väravavaht Eston Varuskiga, kes tegi väravasuul häid tõrjeid. Mängurütmi segasid ka ohtrad 2-minutlised eemaldamised, mõlemale meeskonnale kogunes neid koguni kuus.

"Hea hoo ja tempoga mäng oli meie poolt! Jätkuks kahele eurosarja heale kohtumisele saime täna koosseisuga vangerdades hea mängu! Nooremad said palju mänguaega. Tegime algkooseisus muudatusi, andes vaba päeva eurosarjas kandvamat rolli mänginud kapten Kristjan Muugale ja Carl-Eric Uibole. Seeläbi said Otto Karl Kont, Sander Sarapuu ja ka Läti poiss Arturs Meiksans kohe põhikoosseisu. Esile tõstaks Artursit, kes nii kaitses kui rünnakul tegi head tööd ning Eston Varuskit südika tõrjetöö eest väravas esimesel poolajal. Hea rütm euromängude järgselt, kiidan võistkonda!" oli Kalmer Musting rahulolev peale mängu.

Väravad: Otto Karl Kont 6, Mathias Rebane, Alfred Timmo 5, Arturs Meiksans 4, Anatolii Chezlov 3, Tõnis Kase, Henri Hiiend 2, Ülljo Pihus, Markel Veiko 1.

Laupäeval, 27. veebruaril jätkuvad Balti Liiga mängud. Põlva Serviti kohtub Mesikäpa hallis kell 18 Kaunase Granytasega ning pühapäeval, 28. veebruaril kohtutatakse kodusaalis Klaipeda Dragunasega. Saali publikut ei lubata, kuid Servitile saab saab kaasa elada videoülekande vahendusel. Link ülekandele lisatakse Põlva Serviti Facebooki lehele.

Foto (autor Helin Potter): Arturs Meiksans (nr 15) ja väravavaht Eston Varuski tegevusega oli peatreener Kalmer Musting eriti rahul.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi