« Tagasi

Coop Põlva alustas esiliigat võidukalt

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste esiliiga algas Coop Põlvale võidukalt. Esimeses kohtumises alistati tasavägises mängus meeste käsipallimaastikule naasnud Valga Käval tulemusega 29:24 (10:10).

Võrreldes eelmise hooajaga on erinevuseks see, et meistriliiga võistkonna mängijaid ei tohi esiliigas mängivale duubelvõistkonnale appi võtta. Seega on Coop Põlva alanud hooajal võistlemas esiliigas noorima koosseisuga – vaid üks palluritest on täisealine.

"Esimene mäng esiliigas oli noorel võistkonnal üle kivide ja kändude. Esimesel poolajal oli mäng eriliselt kinni,  kõvasti andis tunda pikaaegne mängupõud. Teine poolaeg oli natuke parem, mänguliselt lahtisem. Mõningase eelise andis meile see, et vastane on vähem treeninud kui meie. Saime mängu ja punktid kirja," kommenteeris mängu treener Kalmer Musting.

Väravad: Kermo Saksing, Sten-Silver Tigas 6, Randel Matthias Lepp 5, Lauri Land 4, Joonas Vassiljev 3, Hendrik Kink 2, Priit Luuk-Luuken, Kevin Tühis, Andreas Paabut 1.

Mesikäpa hallis saab Coop Põlvale kaasa elada neljapäeval, 22. oktoobril kell 18. Kohtutakse koduse konkurendi Arcwood/Põlvaga

Foto (autor Helin Potter/arhiiv) : Kermo Saksing, üks Coopi resultatiivseimaid mängijaid, treener Kalmer Mustingult mängujuhiseid saamas.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi