« Tagasi

Balti liiga nädalavahetus tõi Servitile kaks võitu

Balti liiga nädalavahetus tõi Servitile kaks võitu, kokku kaheksa (4+4) võidupunkti, mis jagunevad Balti liiga ja Eesti Meistriliiga vahel. Balti liiga nädalavahetus algas laupäeval, 10.oktoobril Servitile võiduga Viljandi HC üle 31:22 (14:12). Pühapäevases kohtumises alistas Serviti kodusaalis SK Tapa/N.R. Energy tulemusega 31:26 (15:14). Nädavahetuse võitudega tõusis Serviti Balti liiga tabelis teisele positsioonile.

"Hetkel tundub, et mängijatel ei ole veel nii head koostööd meie väravavahtidega, kes ei ole tavapäraselt nii palju aega väravas olnud. Kui vaadata Viljandi ja Tapa mänge tervikuna, siis mõlemas mängus tegime ühe hea poolaja ja teise mitte nii hea.  Parandamist vajab veel realiseerimine, eksimusi selles tuleb vähendada. Pallikaotusi oli enam vähem vastuvõetavas ulatuses. Saime oma soovitud võidupunktid nädalavahetusega kätte. Kiidan ka tänast vastast (SK Tapa/N.R. Energy), kes mängis südikalt ja neil ei olnud ärakukkumisi, " kommenteeris nädalavahetust treener Rein Suvi.

Viljandiga kohtuti sel nädalal juba teist korda. "Meil oli täna esimene poolaeg keeruline…midagi ei tulnud väravast tagasi, väiksed vead kaitses. Rahul ei saa kindlasti olla sellega, et andsime vastasele vähemalt neli korda sellise palli, mille nad realiseerisid meie väravasse ja said seeläbi lihtsaid väravaid. Positiivset oli siiski palju, rünnakul on hakanud tekkima mängijaid, kes viskavad väravaid. Võrreldes septembrikuuga on tagaliin ärganud, saame väravaid päris mitmetest kohtadest," võttis võidumängu kokku Kalmer Musting.

Väravad: Mathias Rebane 5, Alfred Timmo, Ülljo Pihus, Andris Celminš 4, Otto Karl Kont, Sander Sarapuu 3, Siivo Sokk, Anatolii Chezlov 2, Tõnis Kase, Arturs Meiksans, Henri Hiiend, Carl Eric Uibo 1.

Serviti kohtumine SK Tapa/N.R. Energyga algas tasavägiselt ning publiku jaoks paeluvalt. Kui mõelda eelmisele hooajale, siis üllatuslikult jäi Serviti tapalastega kohtumises esialgu tagaaja rolli ning kaitses oldi raskustes Vahur Oolupi piduramisega. Esimesest ehmatusest üle saades ja end kogudes, võttis Serviti mängu suunamise enda kätesse ning hakkas vaikselt tapalastelt eest ära liikuma. Hoolimata teisel poolajal püsinud eduseisust, võitles vastane lõpuni ning ei andnud Servitile võimalust jalga sirgeks lasta.

Väravad: Alfred Timmo, Andris Celminš 6, Mathias Rebane, Henri Hiiend 4, Ülljo Pihus 3, Otto Karl Kont, Indrek Neeme 2,  Tõnis Kase, Arturs Meiksans, Carl Eric Uibo, Mario Karuse 1.

Foto (autor Helin Potter): Serviti üks parimaid realiseerijaid kohtumises tapalastega oli viskel olev Alfred Timmo.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi