« Tagasi

Tarbi põlvamaist!

Praeguses eriolukorras on tarbijatel võimalus toetada kohalikku ettevõtlust eelistades ja tarbides Põlvamaal kasvatatud ja valmistatud tooteid ning toodetud toitu.

Kõik väiketootjad annavad endast parima, et tootmine jätkuks ja tarbijatel säiliks võimalus osta kvaliteetset toodangut nii praegu kui pärast eriolukorra lõppu. Ostes väiketootjate toodangut, toetate väikeettevõtteid ja siinset maaelu. Tänavune laadahooeaeg lükkub edasi, vähenevad talude otsekülastused, püüvad ettevõtted leida viise, kuidas kliente jätkuvalt hoida. Eriti puudutab see ettevõtjaid, kes valmistavad tooteid ettetellimisel. Põlvamaa väiketootjate kaupa saab osta Põlva Talupoest (Tillu Kodukohvik), Põlva Coopi suurematest kauplustest.

Paljude Eesti väiketootjate kaup on saadaval Coopi Eesti Keskühistu suuremates kauplustes, Taluturul Tartus Lõunakeskuses, Selveris ja Tartu ning Tallinna kaubamajas. Lisaks leiavad ettevõtjad erinevaid viise, kuidas väärindada toodangut kaasamüümiseks ning pakuvad lisaks erinevad uusi tooteid.

Põlvamaa ettevõtted, kes pakuvad erinevaid tooteid ettetellimisel, kohapealt turvaliselt kaasa ostmiseks, kliendini viimiseks või pakiautomaadi kaudu saatmiseks leiab SIIT. Info täieneb jooksvalt.

Hoiame kokku ja toetame üksteist!
 

Lisateave:
Kristel Koddala
Ettevõtluse ja noorte projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5886 2207
E-post: kristel.koddala@polvamaa.ee