« Tagasi

Kagu-Eesti kaugtööd tutvustatakse Baltikumi suurimal ärifestivalil

29.-31. jaanuaril toimub Tartu Ülikooli Spordihoones sTARTUp Day, kus esmakordselt tutvustatakse Kagu-Eesti kaugtöö võimalusi.

Tartus toimuval baltikumi suurimal ärifestivalil astub lavale üle 120 esineja ja erinevatest sündmustest võtab osa eeldatavasti umbes 4000 inimest. Festivali programmi on kaasatud neli lava ja osalejatele on avatud üle 40 seminari.

"See on esmakordne, et me saame tutvustada sellisel ärifestivalil, nagu seda on  sTARTUp Day', Kagu-Eestis kaugtööks loodavat võrgustikku. Kagu-Eesti on suurepäraste võimalustega kaugtöö tegemise piirkond.  Samas usume, et kui juba tullakse siia tööd tegema ning leitakse eest meeldiv ja looduslähedane elukeskkond, siis tahetakse siia ka elama jääda. Peagi alustab tööd projektijuht, kes hakkab looma ja arendama piirkonnas kaugtööks sobilikke kohti. Meie eesmärk on luua Kagu-Eestist kaugtöö paradiis," ütles Põlvamaa Arenduskeskuse juht Lennart Liba.

Põlvamaa Arenduskeskus koostöös Võrumaa Arenduskeskuse ja Valgamaa Arenguagentuuriga on asunud looma Kagu-Eesti kaugtöövõrgustikku, et suurendada Põlva, Võru ja Valga maakonnas töötamise ja ettevõtlusega tegelemise võimalusi.

Kagu-Eesti kaugtöövõrgustiku info on leitav aadressil: https://tinyurl.com/rdmgfkt

sTARTUp Day-l osalemist rahastati Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".

Foto (Lisanna Elm): Kagu-Eesti kaugtöö võimalustega tutvumise koht sTARTUp Day'l
 

Lisateave:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee