« Tagasi

Käsipalli karikavõistlustel Coop Põlvale kaotus

Eesti 2019.aasta käsipalli karikavõistluste avaringis Põlva Serviti kõrval vaba olnud Coop Põlva pidas järgmises voorus, ehk  ¼ finaalis esimese mängu võõrsil. Võõrustaja, meistriliiga klubi HC Kehra Horizon Pulp&Paper , võit oli veenev 32:12 (13:6).

Kui esiliiga mängudel on Coopi meeskonnale tuge pakkunud nooremad Serviti mängijad, siis karikavõistlustel tuli puhtalt ise hakkama saada. Seega oli 2002 - 2004 sündinud poistel korralik väljakutse võidelda meistriliiga klubiga. Mäng algas vaevaliselt. Coop Põlva avas väravate arve viiendal mänguminutil, kui vigastuspausilt naasnud Lauri Land käe valgeks sai. Esimese veerandi jooksul oli seis 3:7, poolajale mindi seisult 6:13.

"Olime raskustes. Esimene poolaeg ei olnud ka vastasele kõige parem, kuid teisel poolajal mängisid nad agressivsemalt ja me olime raskustes isegi viskele saamisel. Kermo Saksing, kes on rohkem esiliigas mänguaega saanud ja kelle peale ka täna teised mängisid, sai hästi hakkama. Ka väravavaht Andero Viljus tegi oma tööd hästi, esimesel poolajal 6 tõrjet, mängus kokku kuskil 10 tõrjet. Kõik pingutasid, kuid noortel andis mängukramp tunda ning mängusooritus sõltuski sellest, kuidas mängukrambiga toime tuldi," analüüsis mängu Kalmer Musting.

Väravad: Kermo Saksing 7, Lauri Land 2, Karl Markus Kannel, Kevin Tühis, Priit Luuk-Luuken 1.

Korduskohtumine toimub Mesikäpa hallis pühapäeval, 17. novembril kell 16.

Foto (autor Helin Potter/Arhiiv): Coop Põlva arupidamispausil.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi