« Tagasi

Su nägu kõlab JUBA tuttavalt – salongikontserdid Varbuse Muusikamõisas

Varbuse Muusikamõisas tulevad novembris-detsembris esinema vanad ja uued tuttavad näod – head muusikat ja luulet pakuvad viiel kontserdil andekad ja karismaatilised tegelased:  Adeele ja Jaan Jaago, Brigita Murutar ja Karl Madis Pennar, Kristiina Ehin, Karoliina Kreintaal ja Eeva Talsi, Tuuli ja Teet Velling ning Eleryn Tiit.

Esimesel salongiõhtul esineb Adeele Sepp (nüüd Jaago), kes on pannud ahhetama oma olemisega saates „Su nägu kõlab tuttavalt" ning aasta viimases salongis on külas Eleryn Tiit  - uus „varsti" vägagi tuttav nägu paljudele. Varbusel jagab Eleryn oma muusikat jõulumeeleoludes. Adeele on näitleja, lavastaja ja laulja ning koos kitarrivirtuoosist abikaasa Jaaniga moodustavad nad armsa duo. Laule, luulet ja lugusid esitavad programmis „Juurte jootmine" kolm läbipõimunud juurtega loomisrõõmust pulbitsevat kaunitari:  Kristiina Ehin, Karoliina Kreintaal ning Eeva Talsi. Brigita Murutar musitseerib koos Karl Madis Pennariga ning laulja-luuletaja Tuuli Velling ja Jäääärest tuntud kitarrist Teet pakuvad autoriloomingu kõrval ka laule ühiselt plaadilt „Armastus eesti moodi".

8. november - Jaan ja Adeele Jaago
22. november - Brigita Murutar ja Karl Madis Pennar
1. detsember - „Juurte jootmine" Kristiina Ehin, Karoliina Kreintaal ja Eeva Talsi
6. detsember - Teet ja Tuuli Velling
23. detsember - „Jõulukontsert"  Eleryn Tiit

„Varbusele olen kutsunud eelkõige enesele huvipakkuvaid artiste" räägib Varbuse Muusikamõisa särasilmne elukorraldaja Kalev Lindal. „Ajapikku on kogunenud palju meeldivaid ja mitmekesiseid mälestusi, mida on olnud rõõm jagada sõprade ja tuttavatega lähemalt ja kaugemalt."

Lindali sõnul on plaanis uuel aastal jätkata mõisas vanaviisi, aga uue hooga. Ideid on palju. Ekslusiivsete oma ürituste korraldamise kõrval on alanud tore ja innustav koostöö paljude partneritega mitmest vallast. Plaanis on  alustada liikumist omalaadse Varbuse Muusikamõisa sõprade ning  heast muusikast lugupidavate inimeste sõpruskonna  moodustamise suunas.

Kuulmiseni-nägemiseni Varbusel!


Lisateave:
Kalev Lindal
Muusikamõisa peremees
Tel: 504 0526
E-post: kalev.lindal@varbuse.ee