« Tagasi

Kõige erilisem jõulukuusk võib olla just Põlvamaal!

Lähenemas on jõuluaeg ja ühe tegevusena teeb EAS-i turismiarenduskeskuse Visit Estonia tiim Jõulukuuskede ja nende juurde kuuluvate lisategevuste „minikampaania", mille eesmärk on võita madalhooajal kõige põnevamate jõulukuuskede maa kuulsust ja anda lähiturgude külalistele põhjust Eestis reisida.

See on hea võimalus ka Põlvamaal omanäoliste jõulukuuskedega silma paista!

Üleskutse Põlvamaa omavalitsustele: pange kogukonna, ettevõtjate ja disaineritega pead kokku ning looge unikaalne jõulumeeleolu linnaväljakule või valla keskusesse, nii et foto või video vaatajal tekiks soov just teie jõulumeeleolust osa saada.

Visit Estonia tiimi poolt:

1) Tõstame head loomingulised lahendused esile kõige nähtavamas artiklis visitestonia.com veebisaidil, kuhu tehakse üle 5 miljoni külastuse aastas.
2) Teeme postitusi Visit Estonia Facebookis, millel on üle 320 000 jälgija.
3) Avaldame lummavad fotod teie linna jõulumeeleolus väljakust Instagramis, kus Visit Estonia fotodel ja lugudel on üle 70 000 jälgija.
4) Motiveerime hooajaväliseid külastusi lähiturgudel pressikajastustega Soome, Läti ja Vene meedias.
5) Parandame teadlikkust Eestist ja edendame Eesti kui Põhjamaa mainet pressikajastustega kaugturgude meedias.
6) Liidame head lahendused pressi- ja tootetutvustusreiside programmi.
7) Elavdame siseturismi ning tekitame huvi +1 sihtkoha külastuseks kõigile neile välismaalaastele, kes juba on Eestis.
8) Näitame vaimukaid lahendusi esitlustes messidel, workshop'idel jt ärikontaktide sõlmimise üritustel ajakirjanikele ja reisikorraldajatele.
9) Levitame infot ka teistele Eestit tutvustavatele meeskondadele, alates Work in Estonia tiimist ning lõpetades saatkondade ja aukonsulitega välismaal.
10) Juhime teie sihtkohale tähelepanu kampaaniamänguga nii Eesti kui ka rahvusvahelistes kanalites: vali oma lemmikkuusk ja jõuluehtes linnaväljak!

Loomingulisi lahendusi hindab žürii, kuhu kuuluvad iga päev Eestit rahvusvaheliselt turundava Visit Estonia tiimi liikmed, sh välisesindajad; professionaalsed foto- ja videograafid ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonna turunduse õppetool. Lisaks kampaaniamängule valib žürii  välja kolm parimat lahendust, mis saavad eelisturunduse, sh vajadusel ka visuaalmaterjali lisatootmise Visit Estonia professionaalsete foto- ja videograafidega.

Palume saata foto jõulukuuse lahendusest ja jõulumeeleolus linnaväljakust, samuti kirjelduse sihtkoha jõuluteemalistest turismipakkumisest 3. detsembriks sihtkohtade ja ettevõtete kliendisuhete juhile Piret Koodile: piret.koodi@eas.ee.

Rohkem infot kampaania kohta:
https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/teeme-eesti-parimaks-paigaks-kus-oodata-joule


Lisateave:
Piret Koodi
Kliendisuhete juht
EAS Turismiarenduskeskuse kliendisuhete juht
Tel: 517 2072
E-post: piret.koodi@eas.ee