« Tagasi

ETKA Andras otsib aasta õpijasõbralikku tööandjat, aasta koolitajat ja aasta õppijat

ETKA Andras otsib:

  • Koostöös Eesti Tööandjate keskliidu ja HTMiga Aasta õppijasõbralikku tööandjat. Konkurss toimub 21.08-23.09.
  • Koostöös EPALE ja HTMiga Aasta koolitajat. Konkurss toimub 02.09-30.09.

Kõik tunnustamise ankeedid on leitavad ETKA Andras kodulehel: https://www.andras.ee/et/tunnustamine

Aasta õppija - rahva lemmiku hääletus toimub 16. septembrini. Hääletada saab: https://www.andras.ee/et/aasta-oppija-rahva-lemmik-2019-haaletus.

ÕPITUND 2019

11. oktoobril alustame täiskasvanud õppija nädalat (TÕN) üle-eestilise õpisündmusega "Õpitund".

Kutsume sel päeval üles täiskasvanuid õppima ja näitama, milliseid erinevaid ja paindlikke võimalusi on õppimiseks ja enesetäiendamiseks. Sel päeval ühe tunni jooksul täiskasvanud koolides, tööl jm kohtades  õpivad erinevaid oskusi ja saadavad fotosid, videosid, sõnumeid kõikvõimalikest õppimistegevustest.

„Õpitunnis" osalejad registreerivad Andrase kodulehel ja registreerunud kuvatakse interaktiivsel Eesti kaardil, mis võimaldab vaadata, milliseid uusi teadmisi ja oskusi millises Eestimaa paigas täiskasvanud omandavad.

11.oktoobril palume „Õpitunnis" osalejatel saata õppimisest pilt või video või kirjeldus, mida jagatakse ETKA Andrase, Terita ja koostööpartnerite facebooki lehtedel. Osalejate vahel loosime välja auhindu. 

Huvilistel  on võimalus pakkuda  1-2 tunnine lühikoolitus õpitunnis osalenud meeskondadele. Auhindade infot jagame koos õpitunni reklaamiga septembris ja oktoobris oma kodulehel ning Facebookis.

Auhinna/koolituse kirjelduse (koos väärtuse, kehtivuse ja kontaktandmetega) palume saata 20. septembriks monica@andras.ee


Lisateave:
Tiina Kalvik
Täiskasvanuhariduse koordinaator Põlvamaal
Tel. 5342 7026
E-post: tiina@kalviti.ee