Rannavolle hooaeg täistuuridel

Coolbet SUVEVOLLE 2019 sari sai eilse, 2.juulil toimunud 4.etapiga poole peale, st kaheksast etapist peetud neli.

Põlva rannas toimuvatel mängudel on osalenud kokku 16 naist ja 26 meest. Kõigil neljal etapil on osalenud 5 naist ja 7 meest.

Eilsel, neljandal etapil lõi kaasa 9 nais- ja 16 meesmängijat.
Naiste triodes mängitud turniiri võitsid Jane Pillai, Heli Sadam ja Sille Pragi. Järgnesid Kerstin Kauksi, Liisi Kõrgemäe, Andra Villems ning Katri Mandel, Maara Parhomenko, Anna Simga. Meeste nelikutes mängitud turniiri võitsid Stenver Lannajärv, Kristjan Kuldmets, Tarmo Tobreluts, Mihkel Sabre. Järgnesid Raino Marten Rammo, Kaarel Raidmets, Indrek Palo, Markus Villako ning Erko Jakobson, Ken Martti Holberg, Reiko Kottisse, Tarvo Nõgesmäe.

Üldarvestuses juhib naistest 50 punktiga Katri Mandel.  Jane Pillai järgneb 48 punktiga, 3.-4.kohta jagavad 43 punktiga Kerstin Kauksi ja Liisi Kõrgemäe.
Meeste üldarvestuse tabel on veelgi pingelisem: juhib 45 punktiga Erko Jakobson, järgneb 44 punkti kogunud Raino Marten Rammo, 41 punkti on Stenver Lannajärvel ning 40 punkti võrdselt Kristjan Kuldmetsal ja Mikko Repponenil.

Samaaegselt Coolbet turniiriga toimub noortele volleturniir ETS57, kus mängitakse kahes võistlusgrupis: algajad ja edasijõudnud.
Edasijõudnutest on neljal etapil olnud kaasalööjaid kokku 17, algajaid 9. Edasijõudnutest on kõigil toimunud kordadel osalenud vaid 1, algajatest on neid 5.

Üldarvestuses edasijõudnute esikolmik: Kätriin Kauksi 48 punkti, järgnevad Holger Jänes ja Ott-Matthias Leppmets 38 punktiga. Algajatel „rebimine" ülitihe: 48 punkti on võrdselt kogunud Laura-Marleen Zopp ja Erik Pillai, järgneb 44 punktiga Raino Põvvat. 42 punkti on kogutud kolmel mängijal: Anelle Kukk, Lauri Liider ja Valter Reihold.

Tulemused – vt Sport – protokollid.
Fotol (erakogust) noorteturniiri edasijõudnute 4.etapi autasustamine.

Volleteisipäevakud toimuvad kuni juuli lõpuni – OODATUD KÕIK HUVILISED!

Lisainfo:
Jane Pillai
Korraldustoimkonna liige
Tel: 56246437
E-post: jane.pillai@mail.ee