Majandus- ja taristuminister külastas Põlvamaad

2. juulil on majandus- ja taristuminister Taavi Aas visiidil Põlvamaal. Visiidi raames toimusid kohtumised  omavalitsusjuhtidega, Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhiga ning Põlvamaa Arenduskeskuse juhatajaga. Kohtumistel arutati Põlvamaale oluliste kergliiklusteede  rajamise  ja kohaliku ettevõtluse arendamise teemadel.

"Tulin vaatama kuidas Põlvamaal läheb ja et teada saada need murekohad, mis on seotud minu ametialaga. Seega tulin vaatama, mis põlvamaalastele muret teeb," kirjeldas minister Aas visiidi eesmärki.

Põlva vallavanem Georg Pelisaar tõdes peale ministriga kohtumist: "Mul on hea meel, et uue majandus- ja taristuministri visiidid on alanud maakondadesse ja Põlvamaa on just esimeste hulgas, mida minister visiteerib. Meeldiv on olnud kuulda, et ministrile on meie regionaalased probleemid olulised ja jääb vaid loota, et tugi ettevõtlusele ning kommunikatsioonisüsteemidele kajastub riigieelarves oluliselt rohkemal määral, kui seda on varem olnud."

Peale piirkonna juhtidega kohtumist külastas minister kohalike ettevõtteid Arke Lihatööstus AS, Peetri Puit OÜ ja Põlva Term OÜ.

Foto (Leevi Lillemäe): Põlva vallavolikogu esimees ja SA Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Lennart Liba, Kanepi vallavanem Piret Rammul,  majandus- ja taristuminister Taavi Aas, Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees ja Räpina vallavanem Enel Liin, Põlva abivallavanem Martti Rõigas  ja  Põlva abivallavanem Janika Usin

Vaata ka ministrilt võetud intervjuud: https://youtu.be/pedG0JhXQoo


Lisainfo:
Lennart Liba
Juhataja
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 516 5863
E-post: lennart.liba@polvamaa.ee