« Tagasi

Alustava ettevõtja baaskoolitus 2020

Alustava ettevõtja baaskoolitus annab vajalikud alusteadmised potentsiaalsetele ja alustavatele ettevõtjatele ning loob teadmised ja oskused ettevõtte asutamiseks.

Koolitus on üles ehitatud praktilistel ülesannetel ja need toimuvad aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist ja näidisjuhtumite lahendamist.

Alustava ettevõtja baaskoolituse käigus kaardistatakse kõikide osalejate ärimudel, valmib äriplaan ja tegevuskava, mis on heaks abivahendiks ettevõtte asutamisel ja arendamisel. Osalejad saavad esmase teadmise tööriistadest, mida kasutada ettevõtluse alustamisel ning soovitused koolitajatelt enda äriidee arendamist puudutavates küsimustes.

Toimumisaeg: koolitused toimuvad 15. september, 23. september, 30. september, 14. oktoober, 20. oktoober, 27. oktoober ja 11. november kell 10:00-17:15

Osalustasu: 50 eurot (kogu programmi eest), milles sisalduvad koolitusmaterjalid ja kohvipausid. Koha grupis tagab ettemaksuarve tasumine hiljemalt 10. septembriks. Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud. Hiljemalt 31. augustiks esitada sooviavaldusOsalemisavalduse täitmisega kinnitad, et oled tutvunud ja nõustunud osalemistingimustega. 

Baaskoolituse programmi läbinutele väljastatakse tunnistus, mis annab võimaluse taotleda Eesti Töötukassast ettevõtlusega alustamise toetust.

UUS! Baaskoolitusel osalejad on oodatud osa võtma ka e-kaubanduse teemalisest lisapäevast, mis toimub 3. novembril (koolitaja: Brit Mesipuu).

Täiendava info koolitusprogrammi ja muu kohta leiad: https://www.polvamaa.ee/et/baaskoolitus

Baaskoolitus on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist.


Lisateave:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee