« Tagasi

Algaja tantsujuhi koolitusele Lõuna-Eestis on viimased vabad kohad

Rahvakultuuri Keskus korraldab sel sügishooajal algaja rahvatantsujuhi koolituse, mis on mõeldud just Lõuna-Eesti tulevastele tantsujuhtidele. Koolitus toimub seitsmel nädalavahetusel kahepäevaste õppepäevadena kordamööda kõikides Lõuna-Eesti maakondades (Põlvamaa, Jõgevamaa, Võrumaa, Tartumaa, Valgamaa ja Viljandimaa).

Esimene õppepäev toimub 19. ja 20. oktoober Põlva linnas.

Kursusele võetakse vastu 4 inimest igast maakonnast, kokku 25 inimest. Registreerimine kursusele lõpeb 16. septembril kell 17:00.

Veel saab kandideerida kahele viimasele Põlvamaa tantsujuhtidele mõeldud kohale!

Registreerumine: http://www.rahvakultuur.ee/Algaja_rahvatantsujuhi_koolitus_Lo_3597

Koolitus on mõeldud algajale tantsujuhile. Koolituse läbinu omab baasteadmisi ja -oskusi eesti rahvatantsu (sh pärimustantsu) alal, et alustada või jätkata tööd tantsujuhina. Kursuse õppepäevadel vahelduvad teoreetilised tunnid põhimõistetest ja tantsujoonise lugemisest praktiliste õppepäevadega rahvatantsu põhisammudest, treeningtunni ülesehitusest ja pärimustantsust ning vaatluspraktikast, andes tulevasele tantsujuhile tugevad baasteadmised rahvatantsurühma loomiseks.

Kursusel õpetavad rahvatantsuvaldkonna hinnatud spetsialistid ja oma ala vaieldamatud eksperdid: Kalev Järvela, Ülo Luht, Sille Kapper, Aveli Asber, Maire Udras, Vaike Rajaste, Angele Arraste jt.


Lisateave:
Kati Taal
Põlvamaa rahvakultuurispetsialist
Rahvakultuuri Keskus
Tel: 5802 2858
E-post: kati.taal@rahvakultuur.ee