« Tagasi

Käsipalli karikavõitlused algasid Serviti võiduga Kehra üle

Alanud käsipalli hooajal kohtus Põlva Serviti juba kolmandat korda HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga, seekord Eesti 2018.a. käsipalli karikavõistluse raames. Eile, 3.oktoobril toimunud mängus alistati  HC Kehra/Horizon Pulp&Paper  kindlalt 32:22 (16:8).

Karikakaitsja Serviti korraldas Raasiku vastavatud spordihoonet selleks kohtumiseks kodusaalina kasutanud Kehrale šokkalguse, alles 8. mänguminutil suutsid võõrustajad esimese palli visata väravavaht Eston Varuski selja taha. Kohtumist iseloomustavad ka ohtrad 2-minutlised karistused, mida kahe meeskonna peale tuli kokku 12, neist viis tuli kanda Servitil.

"Äärmiselt närviline ja jõuline mäng, mida näitavad ka rohked 2-minutilised karistused. Kahevõitlustes teravnesid kohati pinged, oli ebasportlike vigu, mis omakorda küttis kirgi. Arvestades, et Serviti domineeris kohe, oleks võinud mängupilt olla rahulikum. Kuna on hooaja algus, siis ei olnud kõige meeldivam mäng, kuid vanade konkurentide vahel võib nii minna ka juba hooaja alguses. Meeskond sai täna hästi hakkama, kaitsetegevus oli hea, vigu oli vähe. Peamiselt teisel poolajal sai vastane meie lohakusest  lihtsamalt väravaid. Eston on heas vormis ja tegutseb enesekindlalt ning hästi. Rünnakul mängis hea mängu Ivan Telepnev, oli küll tehnilist praaki, kuid teeme tööd edasi, et see väheneks. Mõnes kohas üllatas ka Sergii Ljubtšenko. Kaitse ja väravavahi pealt täna võit tuli, " andis hinnangu mängule Kalmer Musting.

Väravad: Ivan Telepnev 7, Sergii Ljubtšenko 5, Hendrik Varul 4, Kristjan Muuga, Eston Varusk, Henri Hiiend 3, Siivo Sokk, Henri Sillaste, Sander Sarapuu 2, Mario Karuse 1.

Karikavõistluse edasipääsja sellest paarist selgub 17. oktoobril Mesikäpa hallis.
Karikasarja teistes kohtumistes lõppesid mängud: Viljandi Spordikool – HC Tallas  29:26, HC Viimsi/Tööriistamarket  -  HC Viimsi 46:19.

Foto (autor Helin Potter): Serviti domineeris Kehra üle ka karikavõistluse mängus.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi