« Tagasi

Algas registreerimine avatud ettevõtete päevale!

Kutsume ettevõtteid osalema üle-eestilisel avatud ettevõtete päeval! 2. oktoobril 2018 toimub esimest korda Ettevõtlusnädala raames üle-eestiline avatud ettevõtete päev. Eesmärgiks on tutvustada laiemale üldsusele, millised ettevõtted Eestis on, millega nad tegelevad ja kes on need inimesed ettevõtte või kaubamärgi nime taga.

See on hea võimalus, et avada uksed ja tutvustada oma ettevõtte sünnilugu, tänast töörütmi ja tulevikuplaane. Avatud ettevõtete päeval osalemine ei ole midagi kaelamurdvat, kuid ilmtingimata põnev. Iga ettevõte saab ise otsustada, kui palju külalisi soovitakse vastu võtta ja kuidas on kõige parem oma tegemisi külalistele tutvustada. Sõltuvalt ettevõtte iseloomust annab päev võimaluse töötajatel tunda uhkust oma töökoha üle, kaubelda toodetega või leida uusi koostööpartnereid ja kliente.

Milline näeb välja avatud ettevõtete päev?

2. oktoobril kell 10-17:00 on võimalik kõikidel inimestel külastada ettevõtteid üle Eesti. Külastamine eeldab ette registreerimist, mida saavad inimesed teha avatud ettevõtete päeva lehe kaudu (vastav alamleht valmib septembrikuu alguseks): https://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/

Ettevõtet külastades toimuvad juhendatud ekskursioonid, töötoad vms, mida ettevõte ise soovib korraldada. Vastav info, mida ettevõte pakub enda külastuse ajal, koondatakse avatud ettevõtete päeva veebilehele inimestele tutvumiseks. Kõik inimesed registreerivad end veebilehekülje kaudu ettevõtte külastusele. Registreerunute nimekirjad edastatakse ettevõtetele 1. oktoobri õhtuks.

Kõik ettevõtted, kes on huvitatud avatud ettevõtete päeval osalemisest saavad endast märku anda: https://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/ettevottele/. Löö kaasa ja näita Eesti inimestele, et ettevõtlikkus on suur panus ühiskonda, tekita huvi oma valdkonna vastu ja inspireeri teisi seda põnevat teed ette võtma!

Avatud ettevõtete päeva korraldavad EAS, Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik, Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Leader Liit.


Lisainfo:
Eve-Liis Arvisto
Avatud ettevõtete päeva projektijuht
Tel: 524 6763
E-post: Eve-liis@ettevotlusnadal.ee