« Tagasi

Suvevollet mängitakse - iga ilmaga!

Coolbet Suvevolle ehk juba traditsiooniliseks saanud võrkpalliteisipäevakud said hoo sisse üle Eesti 18 erinevas paigas 12. juunil.

Coolbet Suvevolle etapid toimuvad juunis-juulis igal teisipäeval algusega 18:00 ja seda olenemata ilmast ka Põlva rannas.  Põlvas on hooaja kolme etapi kokkuvõttes kaasa löönud 17 nais- ja  28 meesvõrkpallurit.

Põlva reitingutabelis on  liidrid naistest Annika Rikas ja Jane Pillai 38 punktiga, järgnevad Kerstin Kauksi ja Siret Onno on 36 punktiga. Meeste reitingutabelis on kolmel mängijal võrdselt 36 punkti - Stenver Lannajärv, Mikko Reponen ja Erko Jakobson, neile järgneb 34 punktiga Kaarel Raidmets, kes eile mängis lausa kipsis käega, et mitte enda head reitingut kaotada.

Samaaegselt Suvevollega toimub vaid Põlva rannas noorte ETS56 SUVEVOLLE. Toimunud kolmel etapil on kaasa löönud 13 erinevat noorvõrkpallurit.  Turniirivõidu tiitlile on  konkurss tihe. Reaalsemad kandidaadid on Kätriin Kauksi ja Annabel Tagaküla.  

Punktitabelid nähtavad – vt Sport – Protokollid

Suvevolle ootab! Teisipäeval, 3.juulil lähevad mängu Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018 karikad! Tulge osalema, tulge mängudele kaasa elama!


Lisainfo:
Jane Pillai
Põlva etapi korraldaja
Tel.  56246437
E-post: jane.pillai@mail.ee