« Tagasi

Intsikurmu Festival pälvis kõrged tunnustused

Põlvas, Intsikurmu metsapargis tänavu 3.-4. augustil kuuendat korda toimuv Intsikurmu Festival tituleeriti 3. aprillil Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2018 tunnustusüritusel aasta muusikasündmuseks. 10. aprillil pälvis Intsikurmu Festival Siseministeeriumi regionaalarengu auhinna „Regionaalmaasikas".

Intsikurmu Festival sündis Uue Ajastu Festivalist, mis toimus Põlvas aastatel 2010–2012. Uue Ajastu Festivali ja Intsikurmu Festivali on aastate jooksul külastanud üle 15 000 inimese ning festivalil on esinenud rohkem kui 120 artisti.

Esimene Intsikurmu Festival toimus 2013. aasta augusti alguses Intsikurmu metsapargis. 2014. aasta festivali ristis Eesti ajakirjandus Eesti Positivuseks. 2017. aasta lõpus moodustasid festivali eestvedajad Intsikurmu festivali ja meeskonna baasilt ürituskorraldus agentuuri KURMU (www.kurmu.com).

Sündmuse Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad eesmärgiks on tunnustada ja motiveerida parimaid Eesti muusikatööstuses tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid.

Regionaalmaasikatega tunnustatakse parimaid regionaalarenguid toetavaid algatusi, millel on oluline mõju piirkonna arengule ning piirkonna eripära säilimisele ja tutvustamisele.

Intsikurmu Festivali kohta lähemalt: www.intsikurmu.com. NB! Piletid on juba ammu müügis!
 

Foto: www.intsikurmu.com