« Tagasi

Viljandi HC alistas põnevuslahingus Põlva Serviti

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliigas peeti tõeliselt dramaatiline kohtumine Viljandis, kus kohalik käsipalliklubi võõrustas tabeli kahe esimese vastasseisus Põlva Servitit. Esmakordselt sel hooajal pidi tiitlikaitsja kodukamaral kaotust tunnistama, sest Viljandi sai minimaalse 24:23 (14:11) võidu, millega katkes Põlva Serviti sügisel alanud võitude seeria.

"Jäime hätta. Osa meeskonnast ei olnud end mänguks hästi häälestanud, kuigi eelnevalt sai põhjalikult räägitud ja toonitatud mänguks häälestatuse vajalikkusest. Jätkuvalt olime hädas 7-meetri karistusvisete realiseerimisel, suutsime 7 viskest realiseerida vaid 2.  Olime hädas ka positsioonimänguga ja tagamängijate osa oli täna väga kahvatu. Vastaste väravavaht Rasmus Ots tegi täna väga kõva esituse, mis mõjutas ka oluliselt meie visete realiseerimist. Viimasel minutil olime vähemuses ning vastane mängis oma mängu lõpu õnnestunumalt, " võttis Kalmer Musting kokku 24. mänguse võitude seeria katkestanud kohtumise.

Kuigi mängus oli Põlva Servitilgi omad võimalused ning vahelduva eduga juhiti ka mängu, siis sellest võiduks ei piisanud. Seega - enne kevadet ja meistriliiga otsustavaid mänge pole miski veel selge.

Väravatega panustasid: Carl-Eric Uibo 10, Henri Sillaste 4, Kristjan Muuga, Hendrik Varul, Roman Aizatullov 2, Sander Sarapuu, Henri Hiiend, Siivo Sokk 1.

Järgmiste kodumängude osas jälgige reklaami. Saalis näeme!

Foto (autor Helin Potter): Raske on võitude järel kaotust vastu võtta.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi