« Tagasi

Selgusid Põlvamaa laskmise meistrivõistluste parimad

Möödunud nädalavahetusel, 25.-26.novembril selgitati Põlva maakonna lahtistel laskmise meistrivõistlustel paremaid kavasolnud harjutustes.

Meistrivõistlustel lõi kaasa 52 meeslaskurit ning 25 õrnema soo esindajat. Põlvamaa laskespordi harrastajatele pakkusid konkurentsi mitmetest Eestimaa laskespordikantsidest pärit laskurid, nt Väike-Maarja, Haapsalu, Kaiu, Valga, Elva, Ülenurme.

Võistluste peakorraldaja, Põlva Laskespordiklubi juht Anne Vasarik märkis rõõmustavaks, et võrreldes möödunud aastatega oli noorlaskureid enam kui tavaliselt. Ka nentis ta, et konkurents oli tihe. Mitmetes harjutustes tuli võrdse tulemuse korral kasutada „sisekümnete lugemist". Anne rõhutas sellega tõika, et laskurite täpsusaste, stabiilsus jätab soovida. Selle kohta kehtivat endiselt Inna Rose poolt öeldu: „10-et oskavad lasta kõik, teha seda 30 või 60 korda järjest, enam mitte."

Põlvamaa meistrivõistluste paremaiks laskureiks tunnistati naistest Mariliis Tiisler ja meestest Argo Kurg, kes mõlemad võitsid kaks harjutust.

Fotol (autor Anne Vasarik) paremaiks naislaskuriks tunnistatud Mariliis Tiisler.
Tulemused – vt Sport - Protokollid


Lisainfo:
Ingrid Muuga
Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär
Tel: 7994637, 5175848
E-post: polvasport@gmail.com