Põlvamaa kõrgeimaks tunnustuseks on PÕLVAMAA VAPIMÄRK, millega kaasneb rahaline preemia Põlvamaa Omavalitsuste Liidu poolt. Põlvamaa Omavalitsuste Liidu poolt väljaantavad on ka PÕLVAMAA TEENETEMÄRKAUKIRI ja TÄNUKIRI.

Lisaks antakse Põlva maakonnas välja järgnevaid tunnustusi:

« Tagasi

Avatud on konkurss Põlvamaa Aasta Küla 2020

MTÜ Liikumine Põlvamaa Kodukant kuulutab välja avaliku konkursi Põlvamaa Aasta Küla 2020 valimiseks. Maakondlik konkursi võitja esitatakse üle-eestilisele Aasta Küla 2021 konkursile, mida korraldab MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant. Üle-eestilist konkurssi korraldatakse üheksandat korda ja võitja kuulutatakse välja Eesti Külade Maapäeval 2021. aasta suvel Harjumaal.

Põlvamaa Aasta Küla konkursi eesmärk on avaldada tunnustust külade tulemusliku tegutsemise eest ja teadvustada üldsusele maa- ja külaelu olulisust Põlva maakonnas.

Põlvamaa Aasta Küla 2020 tiitel antakse ühele külale, külade piirkonnale või alevikule Põlva maakonnas, mis on saavutanud märkimisväärseid tulemusi külaelu arendamisel.

Põlvamaa Aasta Küla 2020 konkursi võitja on planeeritud välja selgitada hiljemalt 15. novembriks.

Varasematel aastatel on Põlvamaa aasta küla tiitlit kandnud Hurmi, Kiidjärve, Karisilla, Maaritsa, Lutsu, Taevaskoja, Himmaste ja Karilatsi küla.

Tutvu konkursi juhendiga ja täida ankeet!


Lisateave:
Ahti Bleive
juhatuse liige
MTÜ Liikumine Põlvamaa Kodukant
Tel: 501 1614