« Tagasi

Swedbank-Hawaii Express noorte suusasarja etapp Mammastes

Tänavu võib meie Mammaste Tervisespordikeskust taas Eestimaa SUUSAMEKAKS pidada. Tehislume olud lubavad võõrustada suusaspordisõpru lähedalt ja kaugemalt. Päev päevalt paranevate rajaolude eest seisavad hea spordiklubi Serviti suusaentusiastid.

Pühapäeval, 21.jaanuaril toimus Mammaste Tervisespordikeskuse radadel Swedbank-Hawaii Express noorte suusasarja II etapp klassikasprindis. Noored M11/N11 kuni M14/N14 võistlesid 1km ringil ja ainult eelsõitudes. M16/N16 ja vanemad suusasportlased sõitsid 1,2km ringil ja neile oli juba täis sprindiprogrammi, mis sisaldas lisaks eelsõitudele veel veerand-, poolfinaale ja finaalsõite. 
Kokku startis 366 suusanoort, 174 neidu ja 192 noormeest erinevaist Eestimaa paigust. Tuttavad suusarajad ja kodupubliku innustav kaasaelamine saatis kindlasti kohaliku suusaklubi kasvandike starte. Kõrgemate kohtade heitluses lõid seekord kaasa Serviti „vanemad" kasvandikud. Johanna Treieri  tubli sõit kindlustas talle N20 vanuseklassis esikoha, Karoli Villako saavutas N18 klassis 5.koha, Henri Loosaar lõpetas M20 vanuseklassis 6.kohaga.

Võistluspäeva tulemused: https://www.suusaliit.ee/et/mskalender?competition_id=376

Fotol (autor Taavi Nagel) spordiklubi Serviti suusaneiu Karoli Villako.

Allikas: Eesti Suusaliit