« Tagasi

Põlvamaa KOSSUSARI 2014

Sellisel tähtsal päeval nagu 20.august sai lõpplahenduse esimene Põlvamaa KOSSUSARI. Vaatamata sarja kõige raskematele ilmastikuoludele, oli kohale tulnud taaskord rekordarv osalejaid. Pallimas oli 38 korvpallisõpra, kellest moodustati 12 võistkonda.

Kuigi võis arvata, et sarja üldvõitjas kahtlust enam pole, siis paraku nii päris ei läinud. Alati esirinnas olev FREDi tiim viimasel etapil kõrges mängus kaasa ei löönudki. Finaalis võitis MAIRO võistkond (Mairo Padar, Ander Asur, Joosep Kivimäe) kõige napimalt 8:7 ANTS (Ants Järv, Kaivo Pullisaar, Risto Lillemäe, Alvaro Krasnov) tiimi. Kolmanda koha mängus oli omakorda 6:5 MARTEN (Marten Järvik, Mait Asser, Ervin Ranna) parem ELARI A võistkonnast. IV etapi tulemused.

KOSSUSARI 2014 üldarvestuses tegi Mairo küll kõik endast sõltuva, aga Fredi suutis ikka niipalju pingutada, et edestas kokkuvõttes Mairot 2 punktiga. Põlvamaa KOSSUSARI 2014 esikolmik:
Fredi Parker 65 punkti, Mairo Padar 63 punkti ja Ants Järv 59 punkti. Kokkuvõtte punktitabel.

Kokku osales KOSSUSARJAS nelja etapi jooksul 58 erinevat korvpallisõpra. Mängijaid oli erineva tasemega – alates kõige tavalisemast harrastajast, lõpetades Eesti meistriliigas mängivate mängumeestega. Esimesed järelkajad sarjale olid positiivsed. Lootust on sama asi viia läbi ka järgmisel suvel.
Kohe on algamas sügis ja aeg kolida saali. Edukat algavat uut hooaega kõigile!

Lisainfo:
Davis Kostõgov
Kossusarja peakorraldaja
5294002