« Tagasi

Põlva Servitiga liitub Läti koondislane

Algavaks hooajaks täiendavad erinevad pallimänguklubid oma ridasid, viimasel ajal välismängijate näol. Põlva Serviti käsipallimeeskonnaga liitub Läti koondislane ja SK Latgols Ludzas mänginud 21-aastane ja 207 cm pikkune mängija Arturs Meikšans. Hendrik Varuli lahkumisega tühjaks jäänud joonemängija koht saab sellega täidetud.

Meikšans saavutas lõppenud hooajal SK Latgolsiga Läti meistriliigas pronksmedali. Samuti aitas ta kaasa rahvuskoondise pääsule Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile.

"Tegemist on noore, perspektiivika ja tööka käsipalluriga, kes on tulnud Läti spordikooli süsteemist. Arturs oli joonemängijana edukas nii Läti meistriliigas kui ka rahvuskoondises mängides," iseloomustas peatreener Kalmer Musting noort lätlast.

Esimesed treeningud koos meeskonnaga on juba tehtud. Uus keskkond, kokkumängimine ja üksteise tundmaõppimine võtab natuke aega. 

Arturs Meikšansi ja uues koosseisus Servitit näeb mängimas juba reedel, 23.augustil algaval XI rahvusvahelisel meeste käsipalliturniiril Põlva Cup.

Fotol (autor Helin Potter) Arturs Meikšans.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi