« Tagasi

Põlva Serviti võitis HC Kehra Horizon Pulp&Paperit

Kolmapäeval, 25.septembril kohtus Põlva Serviti kodusaalis Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga järjekordses voorus igipõlise rivaali HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga ning võitis tasavägiselt alanud mängu 27:19 (11:10).

"Mäng algas rabedalt. Olime hädas pallikaotuste ja valesöötudega. Tundus, et mäng võib liikuda samas suunas kui HC Tallinnaga. Kuskil esimese poolaja lõpus saime parema tunnetuse. Teisel poolajal saime oma mängu käima ning tundus, et ka vastane väsis. Saime head energiat nädalavahetusel algavateks Balti liiga mängudeks," võttis kapten Kristjan Muuga kohtumise kokku.

Serviti oli mängu esimeses pooles raskustes õige mängurütmi leidmisega. Kuigi üritati, siis oldi raskustes palli väravasse viskamisel. Meeskonna paranenud koostöö platsil ja Eston Varuski tõrjed muutsid mängupilti. Taaskord oli väravatega üleplatsimees Henri Sillaste, kes on suutnud hooaja algusest igas osaletud mängus meeskonnale vajalikke väravaid visata. Täna toetas teda Kristjan Muuga, kes just teisel poolajal leidis endas teise käigu, et aidata kaasa võiduks vajalikule vahespurdile 10:1. Sellise muutusega vastane kaasa ei suutnud tulla ning Serviti sai vajalikku võidu meistriliigas ning enesekindlust enne Balti liiga avamänge sel hooajal.

Väravad: Henri Sillaste 9, Kristjan Muuga 4, Mathias Rebane, Stanislav Kholodiuk 3, Alfred Timmo, Henri Hiiend 2, Tõnis Kase, Raiko Rudissaar, Anatolii Chezlov, Ülljo Pihus 1.

Põlva Serviti mängudele saab kaasa elada eeloleval nädalavahetusel, 28.-29.septembril, kui mõlemal päeval kell 16 peetakse Mesikäpa Hallis Balti liiga esimesed kohtumised.

Foto (Helin Potter): Kogenud Kristjan Muuga (nr 5) ja Eston Varusk väravas aitasid kohtumises kaasa Serviti võidule vana rivaali üle.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi