« Tagasi

Põlva käsipallurid olid rannakäsipalli esimesel etapil edukad

Iga-aastased Eesti meistrivõistlused rannakäsipallis said alguse möödunud alupäeval, 20.juulil Alatskivil. Põlvakad olid esimesel etapil esindatud viies vanuserühmas, s.o meeste ja noormeeste 2002, 2004, 2006 ja 2008 arvestuses.

Meeste vanuserühmas alistas Põlva Serviti Viljandi HC, Pedaskonna SK ja Valga Kävali ning pidi tunnistama HC Tallinna paremust. Kokkuvõttes saavutas Serviti kaotusest hoolimata esimesel etapil paremate väravavahedega esikoha. Võistkonna treener on Kalmer Musting.

Noormeeste vanuserühmas 2002 ja nooremad osalesid esimesel etapil lisaks põlvakatele ka noored Viljandist. Võistkonnad mängisid omavahel kolm mängu ning esimesel etapil tuli tunnistada mulkide paremust. Võistkonna treener on Rein Suvi.

Noormeeste vanuserühmas 2004 alistas Põlva I võistkond kõik vastased ja asus täiseduga oma vanuserühma juhtima. Põlva II võistkond hoiab kolmandat kohta. Mõlema võistkonna treener on Kalmer Musting.

Kõige suurema osavõtjate arvuga oli noormeeste vanuserühm 2006, kus kümne võistkonna arvestuses tuli etapivõitjaks Põlva I võistkond. Põlva II võistkond saavutas 5. koha. Võistkondade treener on Rein Suvi.

Noorimad põlvakad mängisid noormeeste vanuserühmas 2008 ja saavutasid esimesel etapil II koha. Võistkonna treener on Henri Sillaste.

Rannakäsipalli teine etapp toimub 27.juulil Põlvas ja viimane, kolmas  etapp mängitakse 3.augustil Viljandis.

Fotol (autor Helin Potter) hetk rannakäsipallimängust.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi