« Tagasi

Lootose naiskond viigistas kümnekordse meistriga

Laupäeval,  8.juunil mängis Põlva Jalgpalliklubi Lootos naiskond Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliiga 7.vooru kohtumise, vastaseks 10. kordne Eesti meister Pärnu Jalgpalliklubi.

Tilsi staadionil toimunud kohtumist asusid külalised esimese poolaja 33.minutil juhima. Teise poolaja keskel viigistas Kristin Kukli Lootose kapten Ave-Lii Laasi mahatõmbamise eest määratud penaltist mänguseisu.  Liigatabelis jätkab naiskond seitsmendal kohal.

Lootos mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 23-Indra-Liz Nemvalts,  20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 11-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi, varus: 4-Sandra Haidak, 5-Marianne Suur, 12-Keitlyn Metsmaa. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda  22.juunil algusega kell 14:00, kui Tilsi staadionil mängitakse hetkel kolmandal kohal asuva JK Tallinna Kaleviga.

Fotol (autor Indrek Käo, fclootos arhiiv) Lootos naiskond.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi Lootos