« Tagasi

Lootose naiskond sai hooaja esimeses kodumängus võidu

Reedel, 24.mail mängis Põlva Jalgpalliklubi Lootose naiskond hooaja esimese kodumängu. Tilsi staadionil oli Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliiga 4.vooru kohtumises vastaseks SK10 Premium võistkond.

Sandra Londoni  väravast asus Lootos kohtumist juhtima. Värav oli Sandrale 100. tabamus võistkonna eest. Seejärel lõid kaks väravat külalised ning poolajaks leidsid põlvakad ennast 1:2 kaotusseisust. Teise poolaja keskel viigistas Lootose kapten Ave-Lii Laas mänguseisu ning teisel lisaminutil tagas Kärt Hüdsi värav 3:2  mänguvõidu Põlva neidudele. Liigatabelis tõusis naiskond seitsmendale kohale.

Kevadringi viimane kohtumine ootab naiskonda laupäeval, 1.juunil algusega kell 14:00,  kui Tilsi staadionil mängitakse Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga.

Lootos (fotol, autor Indrek Käo) mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 23-Indra-Liz Nemvalts (70`.19-Lisanne Tamm),  20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London, 10-Kärt Hüdsi (90+2`.12-Keitlyn Metsmaa), varus: 5-Keidi Käis, 12-Keitlyn Metsmaa, treener Kaido-Meinhard Kukli.

Allikas: Põlva Jalgpalliklubi LOOTOS