« Tagasi

Kotkad kaotasid teise karikamängu

Eesti 2014.a. korvpalli karikavõistluste 1/8 finaali kordusmäng paari Korvpalliklubi Pärnu - Korvpalliklubi Räpina Kotkad vahel toimus 2. oktoobril Pärnus.

Kui esimeses mängus suutsid Kotkad teha superüllatuse ja võita 73:71, siis kodusaalis mängiv KK Pärnu teistkordselt üllatada ei lasknud.

Mäng algas 12:0 Kotkaste eduseisul, kuid Pärnu oli kodusaalis hästi keskendunud ja kaitses mängiti agressiivselt ja isuga. Kotkad suutsid esimese ja teise veerandaja ilusasti mängus püsida, mis lõppesid vastavalt seisul 30:27 ja 23:18 Pärnule. Teisel poolajal pandi jõuvahekorrad paika. Kolmas veerand 20:13 ja neljas veerand 26:12 Pärnule. Lõpptulemuseks 99:70.
Selles kohtumises näitas KK Pärnu paremust peaaegu kõigis mänguelementides, nii lauavõitluses, visketabamuses, resultatiivsetes söötudes, jne.
Kotkaste resultatiivsemad olid  Ants Järv 22 punktiga ja Kustas Põldoja 15punktiga.
Pärnule tõid enam punkte Rannar Raap - 21, Sandis Silavs - 18 ja Silver Leppik -14.

Karikavõistluste süsteemis jäädi küll viiki 1:1, kuid parem punktiskoor viis edasi pärnakad. Vaatamata allajäämisele andsid Kotkad Pärnule kõva lahingu ning saadi head mängukogemused meistriliiga meeskonna vastu.


Edasi jätkab KK Räpina Kotkad meeskond mänge Eesti MV esiliigas. Sellel hooajal on eesmärgiks finaalturniirile jõudmine ning medali võitmine.

Esimene esiliigamäng toimub Räpinas juba neljapäeval 9. oktoobril kell 19:00, kui KK Räpina Kotkad kohtuvad Audentes/Noortekoondis II ga.
Kotkaste esiliiga mänge ja tulemusi saab jälgida veebis: www.basket.ee

Lisainfo:
Ants Järv
KK Räpina Kotkad
58372382