« Tagasi

TripAdvisori veebiseminar turismiettevõtjatele

Põlvamaa Arenduskeskus kutsub Põlvamaa turismiettevõtjaid osalema maailma suurima reisiinfo portaali TripAdvisor praktilisele seminarile. Seminar toimub 30. novembril kell 10.30-13.30 veebikeskkonnas Zoom. Seminaril osalemise link saadetakse ainult registreerunud osalejatele.

Seminari teemad:

- profiili loomine/olemasoleva objekti endale saamine ja profiili märksõnad;
- üldised TripAdvisori kasutamise nipid. Tasulised ja tasuta võimalused; 
- piltide valimine. Arvustustele vastamine ja klientidega suhtlemine; 
- seminari kokkuvõte, muud küsimused-vastused.

Seminari viib läbi Maarja Tsimmer. Maarja jaoks on turism nii hobi kui ka töö ning ta on teinud giid-reisisaatja ning turismiturunduse alast tööd Lõuna-Ameerikas, USA-s ning Eestis ja mitmetes muudes Euroopa riikides. Maarja hariduskäik on teda samuti viinud maailma eri nurkadesse: bakalaureusekraad Inglismaalt, giidikoolitus Hiinast ning magistrikraad Taanist. Hetkel töötab ta brändingu valdkonnas ja koolitab ka alustavaid turismiettevõtjaid.  

Huvilistel palume ennast registreerida hiljemalt 25. novembril lingil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYNMYVuM1Qs6dCrWH0bofVxmwH_wux9W_mi5NHCF6gVcEjug/viewform

Seminari toimumust rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023" ning see on osalejatele TASUTA. Arenguprogrammis osalemise eest arvestatakse ettevõtetele vähese tähtsusega riigiabi (vt VTA jääki siit: http://www.fin.ee/riigiabi).


Lisateave:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee

Liitu ka maakonna valdkondlike infolistidega, et olla kursis maakonnas toimuvaga: https://www.polvamaa.ee/infolistid