« Tagasi

Põlvamaa veebipõhine turismikaart - kõik külastuskohad ühes kohas!

Valminud on Põlvamaa veebipõhine turismikaart, mis on kasutatav ka app´ina. Kaart valmis SA Põlvamaa Arenduskeskuse ja Navicup OÜ koostööna.

Kaardil on eri kihtidena välja toodud aktiivse puhkuse, majutuse ja toitlustuse pakkumised, vaatamisväärsused jm Põlvamaa külastajale oluline info. Kaardil olev info põhineb Eesti riikliku turismiportaali Puhka Eestis (Visit Estonia) ning Eesti spordiregistri andmekihtidel. Kaart on leitav Põlvamaa turismiportaali www.visitpolva.ee avalehelt.

"Veebikaart annab hea ülevaate kõigest, mis Põlvamaal külastajale pakkuda on. Näiteks saab valida endale meelepärase külastusobjekti, matkaraja või korraldatud matka ning seejuures näha, kas lähedusse midagi põnevat veel jääb. Loodetavasti jäädakse valikute rohkuse tõttu Põlvamaale ka pikemalt peatuma" lisab Kristi Kahu, SA Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht.

Põlvamaa turismikaardi valmimist rahastati Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projektist "Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".
 

Lisateave:
Kristi Kahu
Põlvamaa Arenduskeskus
Turismiarendusjuht
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee