« Tagasi

Ettevõtjatel avaneb võimalus oma teadmisi Google turundusvõimaluste osas täiendada

Põlvamaa Arenduskeskus kutsub maakonna ettevõtteid osalema Google Ads ja Google Analytics koolituspäeval.

Google Ads turundusplatvorm on statistikapõhine ja kuluefektiivne turunduskanal, mis pakub väga laiaulatuslikku reklaamimisvõimalust ning täpset sihtimist. Koolitus annab ülevaate efektiivse kampaania loomisest, haldamisest ja optimeerimisest.

Google Analytics on üks olulisemaid vahendeid digiturundusega tegelemisel. Analytics aitab aru saada, millised turundustegevused on tulemuslikud ja millistest kanalitest tuleb kõige paremaid tulemusi. Koolituse käigus vaadatakse üle need Google Analyticsi osad, millest on turundajale kõige rohkem kasu.

Koolituspäeva viib läbi Digiagentuuri Convertal asutaja ja tegevjuht Fred Koppel.  Convertal on 2009. aastal asutatud ning Google Premier Partner staatuse pälvinud digiturunduse ja -reklaami teenuseid pakkuv agentuur. Convertal on digiturunduse projekte teostanud üle 350 kliendile, sh nii ehituse ja kinnisvara, e-kaubanduse, finantsteenuste, IT, tootmise kui ka turismi valdkonnas.

Koolitus toimub 19. novembril Microsoft Teams veebikeskkonnas. Koolituse toimumise ajaks on 9:45-15:45. Koolituse link saadetakse vaid registreerunud osalejatele.

Koolituse kava

9.45-10.00 Kogunemine virtuaalsesse koolitusruumi
10.00-11.00 E-äri numbrid (turundusmatemaatika ja mõõdikud)
11:00-12:30 Veebianalüütika (seadistamine ja põhimõõdikud)
12.30-13.00 Paus
13.00-14.30 Otsinguturundus: Google Ads otsingureklaamid
14.30-14.45 Paus
14.45-15.45 Nähtavuse suurendamine: Goolge Ads bännerreklaamid ja Youtube

Huvilistel palume ennast registreerida hiljemalt 16. novembriks lingil https://forms.gle/7Et1iPfaLRGTL55DA.

Koolitusel osalemine on ettevõtetele TASUTA, ent osalemise eest arvestatakse vähese tähtsusega riigiabi (VTA). Loe juurde ning vaata ettevõtte VTA jääki siit: http://www.fin.ee/riigiabi.

Koolitust rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projektist „Põlvamaa PATEE programm 2020-2023".
 

Lisateave:
Aivo Ülper
Arendusspetsialist, Põlvamaa PATEE projektijuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5300 8771
E-post: aivo.ylper@polvamaa.ee

Liitu ka maakonna valdkondlike infolistidega, et olla kursis maakonnas toimuvaga: https://www.polvamaa.ee/infolistid