« Tagasi

Räpinas musitseerisid muusikud Prantsusmaalt

2. mail esines Räpina Muusikakooli saalis ansambel À SonG oût. Jazzmuusika võtmes mängitud rahvalaulutöötlused lummasid nii väikesi kui suuri muusikasõpru, kes said üle tunni kestnud kontserdil kuulda kolme Prantsusmaalt  tulnud instrumentalisti kokkumängu. 

Räpina muusikakooli viiuliõpetaja Alari Kalvik tõdes, "Ansambli saundi ning temaatika valdamine on nõudnud neilt palju kokkuharjutamist, aga tänu sellele suutsid nad oma instrumentidega kuulajaid kõnetada. Kõik kohaletulnud said kontserdilt oma elamuse".

Kontserdi lõppedes tänas Räpina Muusikakooli direktor Marika Klimberg-Hyötyläinen kaugelt tulnud külalisi. "Kuigi meie koolis on kesksel kohal klassikaline muusika, siis kuuldud muusikaline interpretatsioon oli meile huvitav ja hariv", tõdes direktor.

Prantsuse ansambel À SonG oût peab end eelkõige sõpruskonnaks, keda ühendab kirg jazzi ja traditsioonilise muusika vastu.

Ansambli moodustavad muusikud Juliette Marcais saksofonil, Alexandre Puechavy ou Aurélien Holl  kitarril ja bassil ning klaveril Hugo Rivière.

Ansambel osaleb Mooste Elohelü 20. juubelipeol.

Kuula esinemist ja vaata pilte!

Lisainfo:
Leevi Lillemäe
Avalike suhete spetsialist
Põlvamaa Arenduskeskus SA
Tel: 5887 6870
E-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee