PÕLVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT

nimi amet tel e-post
Enel Liin Liidu juhatuse esimees 525 5057 enel.liin@rapina.ee
Piret Rammul Liidu aseesimees 523 2601 vallavanem@kanepi.ee
Eve Neemsalu tegevjuht 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
 
PÕLVAMAA ARENDUSKESKUS
 
nimi amet  tel  e-post
Lennart Liba juhataja 5165863 lennart.liba@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kristel Koddala projektijuht 588 62207 kristel.koddala@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Leevi Lillemäe avalike suhete spetsialist 5887 6870 leevi.lillemae@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee


PÕLVA MAAKONNA SPORDILIIT

nimi amet tel e-post
Peeter Sibul president 501 9734 peetersibul@gmail.com
Ingrid Muuga peasekretär 517 5848 polvasport@gmail.com